Podsumowanie miesiąca

Podsumowanie sierpnia

sierpien

Witajcie kochani!!! Dzisiaj wyjątkowa data – 1 września – koniec wakacji i początek szkoły. Czas powrócić do codziennych obowiązków, wyzwań, zadań. Z jednej strony żal mi, że lato odchodzi – kocham słońce, śpiew ptaków, mój ogród w kolorach kwiatów … z drugiej strony, jesień to długie wieczory w świetle lampy spędzone nad książką. Upały nie sprzyjają lekturze, podobnie wakacyjne wyjazdy. Jako bibliofilka, cieszę się z nadchodzących dni.

Jak co miesiąc, czas na podsumowanie ostatnich 31 dni. W sierpniu przeczytałam 8 pozycji książkowych. Gdybym miała z nich wybrać najlepszą powieść, to zostanę wierna Małgorzacie Rogali. „Zapłata” nie zawiodła moich oczekiwać po lekturze 2 tomu „Dobra matka”. Obie części, to doskonałe kryminały z przesympatycznymi bohaterami.

Co czeka mnie we wrześniu??? Już mogę Wam zapowiedzieć wstrząsający thriller „Gdzie jest Mia?” Alexandry Burt, który przeczytałam jednym tchem z wypiekami na twarzy, oraz „Biuro podróży samotnych serc. Kierunek Tunezja” Katy Colins – ciepła, pozytywna powieść o tym, co w życiu jest najważniejsze i że czasem pozornie złe wydarzenia mogą mieć niezwykle pozytywne skutki.

Ściskam Was mocno!