Recenzje - kryminały, thrillery

„Bezwstydna Cnota” Nora Roberts

No

  • norablog
  • „Bezwstydna Cnota”
  • Nora Roberts

Nora Roberts, autorka książki „Bezwstydna Cnota” zwana jest wśród swoich czytelników królową romansu. Niemal każda książka jej autorstwa powoduje, że Norę Roberts powinniśmy dodatkowo określić jako królową intrygi kryminalnej. To co pisze i jak pisze, pozwala śmiało na nadanie jej tego tytułu.

Na autorce, o której mowa, nigdy się nie zawiodłam. Jej książki są pełne zaskakujących wydarzeń i intrygujących zachowań bohaterów, ci ostatni zaś, a szczególnie bohaterki, budzą naszą sympatię od początku do końca czytanej książki. Pomysłowość Nory Roberts w wynajdywaniu frapujących tematów, zaiste nie ma granic.

norablog2

Bohaterką książki o tytule „Bezwstydna Cnota” jest Grace McCabe – pisarka popularnych książek kryminalnych. Przyjeżdża w odwiedziny do siostry, która ma problemy. Sama Grace wplątuje się też w niezłą kabałę. Oczywiście pojawia się policjant, Ed, mieszkający w sąsiednim domu. Ed jest człowiekiem samotnym i remontuje ów dom z myślą o swojej rodzinie, którą w przyszłości zamierza założyć. Rodzinie pełnej radosnych dzieci. Matką tych dzieci ma zostać kobieta kochająca pracę w domu, gotowanie, sprzątanie no i oczywiście darząca bezgraniczną miłością Eda. Policjant z przyjemnością będzie wracał ze stresującej pracy do ciepłego domu. Marzenia Eda powoli się spełniają, ale nie do końca tak, jak by sobie tego życzył. Grace McCabe jest piękną kobietą i zakochuje się w policjancie, ale …

Nic już więcej Wam nie powiem. Zachęcam Was ogromnie do przeczytania książki i samodzielnego odkrycia tego, jak potoczą się losy Grace i Eda. Mnie książka bardzo się podoba.

Zapraszam Was teraz do wysłuchania recenzji oraz fragmentu powieści Nory Roberts ” Bezwstydna Cnota”, który pozwala ujrzeć Grace w trochę innym świetle.

 

 

Kup w księgarni Ravelo